Van het weekend weer terug gekomen in Nederland. Aan het weer te zien is het barbecue seizoen weer losgebarsten. In Chicago hebben we nog 5 cm sneeuw gehad vlak voor we terug gingen.
In de VS nog een keer uit eten geweest met zes leden van de BBQ Brethrens, kreeg nog wat cadeautjes, de lunch werd betaald en we hebben ruim drie uur over barbecue gepraat, erg gezellig en leerzaam!
Op de foto hierboven een overzichtje van de sauzen en rubs die ik mee terug heb genomen. Ik heb ook nog wat gereedschap mee gebracht maar daar kom ik in een latere post nog wel op terug.
Wat was voor ons het beste restaurant deze trip?
Voor H. en K. was dat Charles Vergos’ Rendezvous in Memphis. Ik vond dat ze daar de lekkerste en meest verrassende coleslaw serveerde, met mosterd i.p.v. mayonaise.
Mijn favoriet was Oklahoma Joe’s in Kansas City, de ribs en de pulled pork waren allebei voortreffelijk en ook de bonen en het brood waren van grote klasse!









