Tony Stone Low & Slow Competition

zaterdag, 7 april 2012

Over twee weken is het zover, op 22 en 23 april wordt in Het Twiske bij Amsterdam de Tony Stone Low & Slow Competition gehouden, een barbecuewedstrijd zoals ze ook in de VS worden gehouden. Sterker dit is een officieel KCBS (de grootste Amerikaanse BBQ Vereniging) evenement en de winnaar mag automatisch naar de Jack Daniels Invitationals, één van de meest prestigieuze barbecuewedstrijden van de wereld. Dat is op zich natuurlijk erg mooi, maar het gaat er natuurlijk om, om een weekend lol te hebben met een groep gelijkgestemden.

Ik doe samen met Dominique en Frits mee als de Sea Side Smokers. Het is de eerste wedstrijd waar we aan meedoen. De andere wedstrijden die hier worden gehouden zijn meer gericht op het culinaire gedeelte en dat is de reden dat we die overslaan. We zijn zelf erg benieuwd naar wat we ervan bakken.

Het wedstrijddeel is op zondag, zaterdag wordt er al begonnen met koken, ben je in de buurt, kom dan even gezellig langs om een praatje te maken of misschien zelfs wat te proeven als het al klaar is.

Meer informatie is te vinden op de site van BBQ Guru, de organisator van dit weekend.

Delen:

Laat een reactie achter

Vorig Artikel:

Volgend Artikel: